Uniderm - opinie, komentarze, cena, gdzie kupić
Piękno

Uniderm – opinie, komentarze, cena, gdzie kupić

Maść Uniderm wyznaczony w chorobach zapalnych skóry. Pomaga uporać się z zaczerwienienie, świąd, wysypka.

Uniderm – Wpływ maść

śmietany (maści) Uniderm – farmakologicznego leków z grupy glukokortykosteroidów (GCS), do stosowania miejscowego. Hormonalna maść, stosowana przez lekarza, realizowane zgodnie z recepturą. Kompozycja jest liczbą od 1 mg pirośluzanu mometazonu (pirośluzanu), a następnie dodatkowe składniki:

Narzędzie jest wykonane w rurach 15 i 30 g, cena za 15 g 230 …. Przynajmniej na rynku można znaleźć balsam pod tą samą marką, która jest wykorzystywana w leczeniu skóry głowy.

Podobnie jak w innych kortykosteroidów mometazonu ułatwia wytwarzanie konkretnych białek, które

hamują produkcję lipokortinov i kwasu arachidonowego. Ten ostatni przyczyniać się do wyboru nowych części mediatorów zapalenia (leukotrieny, prostaglandyny). Jeśli zmniejszenie alokacji we krwi tych substancji do lokalna reakcja zapalna ustępuje, objawy zmniejszają stan zapalny. Lokalna aplikacja wchłaniania ogólnoustrojowego jest minimalne, nie więcej niż 0,5% substancji czynnej. mometazonu krwi wykrywa się po 6-8 godzinach od zastosowania.

Wskazania i przeciwwskazania Uniderm

Uniderm leku ma wiele oznaczeń, może być stosowane u dzieci i osób dorosłych z jakichkolwiek dermatozy skóry poddają się terapii kortykosteroidami. Należą do nich różne patologii zapalnych alergicznych i autoimmunologicznych naturze. U dzieci maść pomaga Underm z atopowym zapaleniem skóry (nerwowa), który znajduje się w wielkiej liczbie dzieci. Lek może być stosowany do skazy alergicznej, wysypkę w odpowiedzi na alergeny następuje:

Długi przebieg Uniderm przepisany łuszczycy, ta forma choroby w głowie najlepiej traktowane z balsamem. Również oczywiście użyć pokazano na toczeń rumieniowaty w skórze (discoidea) formy. Aby zmniejszyć swędzenie, można zastosować maść hormonalną przed ukąszeniami owadów. – osy, pszczoły, komary

również wskazuje na to, swędzenie skóry, liszaj płaski, łupież rosea przewlekłe postacie porostów, łojotokowe zapalenie skóry. Przeciwwskazania do leczenia ważne jest, aby rozważyć kilka z nich poprzez zmniejszenie odpowiedzi immunologicznej jest zaostrzenie choroby. Należą do nich:

wolno traktowane maścią do okołoustnego zapalenia skóry, nadwrażliwość na składniki maści, reakcja S do wprowadzania szczepionki. Podczas ciąży i laktacji jest dozwolone tylko jednorazową aplikację na niewielkich obszarach skóry, terapia długoterminowa jest zabronione. Granica wieku wynosi 6 miesięcy od wieku Uniderm wyznaczonym dla dzieci.

instrukcje użycia

Narzędzie służy tylko zewnętrznie. Służy ona jako leczenie objawowe i nie wyklucza dalszych wpływ przyczyn patologii (na przykład, działanie alergenów). Obszar dotknięty cienką warstwą kremu, liczba wniosków raz / dobę. Czas trwania skuteczności. Nie zaleca się stosowania kortykosteroidów dłuższe niż 10-14

dni, w przeciwnym razie możliwe „zespół z rykoszetu” (zaczerwienienie i zwiększone zapalenie skóry). Łuszczyca, toczeń leczenie jest możliwe w ciągu kilku miesięcy, ale tylko pod nadzorem lekarza.

W dłuższej stosowania w dużych dawkach istnieje ryzyko efektów ogólnoustrojowych. Przedawkowanie może wystąpić te znaki:

Uniderm Czy stopniowe zniesienie Uniderm jest wykonywany równolegle leczenia objawowego, poprawione równowagi elektrolitowej. Z wielką starannością terapia na twarzy – ryzyko wchłaniania ogólnoustrojowego powyżej. Także ostrożnie należy traktować, jeśli choroba skóry stosuje się w miejscach, gdzie istnieją naturalne fałdy skóry. Nie zaleca się stosowania Uniderm na dużych obszarach, pod opatrunkiem okluzyjnym. U dzieci stopa nie powinna przekraczać 5 dni, w minimalnej dawki.

Skutki uboczne Uniderm

W trakcie terapii często rozwijają miejscowe kortykosteroidy skutków ubocznych. Może powodować wysuszenie, podrażnienie, wysypka, swędzenie, pieczenie, które są objawy nietolerancji, reakcja alergiczna S do maści.

Nadużywanie na twarzy mogą rozwijać zapalenie mieszków włosowych. – zapalenie mieszków włosowych

Jako efekt uboczny występuje ryzyko rozwoju trądziku, procesów zanikowych i maceracji skóry u dzieci jest często kłujący ciepła. Niektórzy ludzie mają skórę, rozciągając – rozstępy, zapalenie skóry pojawia okołoustny

.

Jak zastąpić odpowiednikami Uniderm

są analogi maść struktura Uniderm, które również zawierają mometazon i innych maści z grupy kortykosteroidów:

lek Skład Cena przetrzeć Pirośluzan mometazonu 210 Elokom-pirośluzanu, kwas salicylowy 380 Momet, mometazon, kwas salicylowy pirośluzan Silcare 510 150 170 Akriderm betametazonu hydrokortyzon hydrokortyzonu 70

Informacje na temat interakcji i wzajemnego wpływu Underme i alkohol nie są reprezentowane. Maść

jest przewidziany jednocześnie o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym pomocą operacji zewnętrznej, to obserwowano zmniejszenie efektywności. Ale suplementy przeciwzakrzepowe i kortykosteroidy razem nie jest zalecane – zwiększa ryzyko krwawienia i innych skutków ubocznych leków przeciwzakrzepowych

.

Jadwiga Brzezińska

30 lat Jadwiga Brzezińska specjalista w dziedzinieOptyk Okularowy:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Gdańsk

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...