Pure Kick - oficjalna strona, kup teraz, opinie, cena
Zdrowie i Ty

Pure Kick – oficjalna strona, kup teraz, opinie, cena

suplement diety do utraty wagi, przyspieszają wzrost lipolizy i

Pure Kick

aktywności fizycznej.

Każda kobieta stara się być piękne! Ale osiągnięcie cenionych ideału często zapobiega nadwadze.

BAD „Lipoksynowy” został stworzony, aby pomóc Ci łatwo pożegnać się z nadwagą! Mając tylko naturalne składniki, „Lipoksynowy” przyspiesza przemianę materii, poprawia i zwiększa lipolizę ton energii i poziom

aktywności! Ci mniej głodny i funtów dosłownie znikają!

Zdrowe odżywianie

Znaczenie prawidłowego odżywiania nie można zaprzeczyć. Każdego tygodnia dodajemy w naszym blogu artykułów o zdrowych receptur i żywienia. Oprócz ogromnej liczby receptur smaczne i zdrowe dania, w artykułach można znaleźć wiele wskazówek na temat jak zrobić diety dla utraty wagi, jakie produkty w użyciu, o jakiej porze dnia najlepiej są spożywane …

Każdy wie, że ćwiczenia pomagają schudnąć. Pytanie tylko, aby nie rzucać jeszcze żadnego rezultatu. „Lipoksynowy” mnoży kilkakrotnie efektywność treningu poprzez przyspieszenie procesu utraty wagi i zwiększenie aktywności. Nie chce jeść, ty czujesz się zdrowy i chce się przenieść więcej …. I schudnąć szybciej!

Na stronie znajdziesz wiele artykułów na temat ćwiczeń sportowych, wskazówek na temat sportu …

OKSANA Melnichenko, 29 lat

“To jest WoW! Emocje są uruchomione wysoki! Jestem w końcu wrócić do formy po porodzie. I bardzo długo udał się do tego, a nie mógł osiągnąć cel aż odkrył lipoksyna.

Dziękuję, dziękuję, dziękuję – teraz proponuję Lipoksynowy moje koleżanki, mamy nawet zorganizowali konkurs, który może stracić “

!

“Cały dzień spędzony w pracy i czas wcale Leki nie wiele zaufania, i chcę powiedzieć cud, ani drugi, ani w pierwszym dniu nie stało, ale to duży plus. – Nie było mniejsze porcje, a to było dla mnie już cud.

Ale jestem bardzo leniwy i wiesz, nawet zapomniał wypić lipoksyna zatem spadła na wadze tylko 2 tygodnie

i był w szoku: – 4kg !!! A gdy jadłem jak zwykle.

Minęły dwa miesiące i dzisiaj wygląda tak, wynik przekroczył oczekiwania! Polecam! “

“W pewnym momencie postanowiłem ciągnąć się razem i aby

zrealizować swoje stare marzenie o pięknym ciele. Począwszy jak zwykle z ograniczeniem władzy i«siedzenia»na różnych dietach.

Powiem ci tak, aby schudnąć z lipoksyna naprawdę łatwe. Apetyt zniknie i będzie Ci schudnąć szybciej, sprawdź sam! “

Lek do odchudzania lipoksyna: Opis i wzmacniacz; opinie

Home “zewnętrzne” Lipoksyny: struktura, farmakokinetyki, Wskazania do stosowania, efekty uboczne

Lipoksynowy to unikalny suplement diety, który pomaga schudnąć. Narzędzie do odchudzania lipoksyna zwiększa szybkość metabolizmu rozkłada tłuszczu, poprawia funkcję przewodu żołądkowo-jelitowego i zwiększa zdolność do wysiłku

Pure Kick

fizycznego i psychicznego.

Farmakologiczne działanie

Lipoksynowy wskazany do stosowania kobiet i mężczyzn z nadwagą jako lipotropowy kompleksu:

 • ludzie, którzy nie mogą stosować się do rygorystycznych ograniczeń diety i żywności;
 • kto jest zobowiązany do masy bezpieczny dla organizmu sposób straty.

Opinie klientów wskazują, że lek przyspiesza metabolizm i spala tłuszcz, który przyczynia się do znacznej utraty wagi. Choć BAD nie jest szkodliwa dla zdrowia.

Skład odchudzanie lipoksyna

Preparat zawiera następujące składniki:
mikrokrystalicznej oczyszcza korpusu, usuwa toksyny i życia produktów ubocznych zwiększa wydajność układu pokarmowego. MCC zwiększa szybkość wchłaniania produktów zawierających węglowodany, które ostatecznie sprzyjający utracie masy ciała. W końcu organizm wytwarza mniej insuliny, co jest jednym z powodów, dla tworzenia tłuszczu.

ekstrakt z kory wierzby jest przede wszystkim substancją salicyny organiczny, który działa jako antybiotyk, zmniejsza zapalenie i ma właściwości diuretyczne.

Składnik nasyca organizm w witaminy i minerały niezbędne do

normalnego funkcjonowania. W wielu kory dębu taniny, flawonoidy, pektyny i kwas askorbinowy.

P>

Witamina C jest przeciwutleniaczem i usuwa wolne rodniki, które przyczyniają się do otyłości i raka.

Synephrine jest alkaloidem pochodzenia roślinnego, które są bogate w owoców leśnych (pomarańczy gorzkiej); wyciąg z cytrusów skóry. Synefryna wpływa na system produkcji adrenaliny i przyspiesza przemianę materii. To wspomaga utratę wagi i masy ciała normalizację.

Często stosowane w dietach dla sportowców.

Cayenne pieprz , przyspiesza przemianę materii, oczyszcza krew i naczynia krwionośne, poprawia sprawność umysłową i fizyczną. Składnik przyspiesza spalanie, normalizuje trawienie, zmniejsza apetyt. Kapsaicyna zawarta w pieprz Cayenne, stymuluje aktywność współczulnego układu nerwowego, co pozwala na rozkład nadmiaru tłuszczu i prowadzi do utraty masy ciała.

Kofeina pobudza zdolności umysłowe i fizyczne, poprawia nastrój i zmniejsza produkcję kortyzolu. Jednoczesne stosowanie naturalnie i kofeina ma działanie synergiczne – każda z tych substancji zaczyna spalać tłuszcz szybciej

.

wyodrębnić Johimbina zawiera organiczny johimbina związek, który stosuje się w odżywianiu sportowym i produkcji aphrodisiacs.

Johimbina zwiększa peristaltiku jelit, wzmacnia i dźwięki ciała. Alkaloid ten poprawia nastrój, zmniejsza depresję i chroni przed zmęczeniem.

Johimbina zwiększa wydajność i jest zdolny do regulowania masy ciała poprzez wpływ na osadzanie się i rozkład tłuszczu.

Pure Kick

P>

Leki certyfikat, minęło rejestracji państwowej. Zobacz certyfikat zgodności i certyfikat na oficjalną stronę .

Wpływ na organizm i sposobu stosowania

Głównym celem Lipoksynowy – zmniejszenie masy ciała. Suplement działa tylko na tłuszczu, smukłej tkanki mięśniowej. W uzupełnieniu do odchudzania jako pozytywne skutki uboczne pokazał normalizacji pracy przewodu pokarmowego, zdrowie skóry, poprawa nastroju. Lipoxen nie zawiera substancji toksycznych i efedryny pobudzającym.

Lipoksynowy dostępny w postaci kapsułki. W jednym butelka zawiera 30 kapsułek.

Producent zaleca dwóch schematów lipoksyna dla utraty wagi.

 • Schemat 1 kapsułka 1 raz dziennie w czasie posiłku, jeśli jest włączony do kapsułki sports.1 dwa razy dziennie, na dwie godziny przed posiłkiem bez wysiłku fizycznego.

W rezultacie widoczne już po wykonaniu jednego pakietu, ale w celu zachowania efektu i większe ubytki masy trakcie 2-3 pakietów.

 • Schemat 2 do odchudzania 2-3 kg. 1 kapsułki dziennie z meal.For bardziej widoczne wyniki – utrata masy ciała 5-10 kg, dawki zwiększa się do 2 kapsułek dziennie dwie godziny przed posiłkiem

badania kliniczne Lipoksynowy

Przed zawarciem lipoksyna suplementów na rynku, producent przeprowadził serię testów doświadczalnych skuteczności leku. Wyniki podane na oficjalnej stronie internetowej . Badaniami objęto Centrum odżywianie i Biotechnologii, Uniwersytet Medyczny stanu syberyjski, instytut naukowo farmakologii. Lipoksyna wziął pacjentów z otyłością 2-3 stopni w ciągu dwóch miesięcy.

Wyniki testów:

 1. Stwierdzono, że po 1 miesiącu biorąc produktów odchudzających lipoksyna u osób z otyłością brzuszną mają znacznie zmniejszona masa oraz ilość tkanki tłuszczowej poprzez przyspieszenie procesu przemiany materii.
 2. Prawdziwy efekt przywrócenia metabolizmu lipidów, zapewniając rozbicie tkanki tłuszczowej, został zainstalowany i okazało się po dwóch tygodniach stosowania.
 3. Skuteczność lipoksyna suplementów i aktywności jego składników odpowiadają parametrów deklarowanych przez producenta. Lek zalecany dla osób z nadwagą do utraty wagi i poprawy jakości życia.

Wyniki potwierdzają opinie klientów.

Ograniczenia dotyczące stosowania i przeciwwskazania

Przeciwwskazania obejmują: ciąży oraz laktacji, miażdżycy tętnic, jednoczesne stosowanie innych używek, nadciśnienie, choroby układu nerwowego, choroby wątroby, niewydolność nerek, zaburzenia snu, nietolerancji składników leku

.

rzadko obserwowane skutki uboczne są spowodowane przez indywidualnego zachowania wobec leku zawartego w substancji. Ból głowy, zaburzenia snu, zwiększenie częstości akcji serca, łagodne podrażnienie skóry, pobudliwość

W zależności od dawki podanej w instrukcji obsługi, ujemne reakcje są minimalne. Przedawkowanie może towarzyszyć nudności i wymioty, ślinotok, potliwość, drżenie kończyn.

 • Opakowanie. Opakowanie 30 kapsułek o masie 600 mg
 • Przechowywanie: w suchym miejscu w temperaturze poniżej 30 ° C,
 • .

 • Okres trwałości: 2 lata ​​li>

.

cena leku do odchudzania lipoksyna uczyć się w aptekach i na oficjalnej stronie producenta ​​strong>. Bez recepty.

(Brak ocen) Loading …

Źródło: http://yaposlerodov.ru/vneshnost/lipoksin.html

Narzędzie do odchudzania lipoksyna

Lipoksynowy nie tylko spala tłuszcz, działa szybko, eliminując do 5 kg w ciągu tygodnia. Jeśli waga pacjenta przekracza 90 kg, pierwsze wyniki mogą być jeszcze większe wrażenie. – do 8 kg

Każdy stres, głód lub zmęczenie – osoba biorąc lekarstwo na odchudzanie lipoksyna, poczuć wzrost energii i witalności

Zobacz również: bisakodylu do utraty wagi.

To jest naprawdę ze względu na unikalny naturalny skład leku, żywności i wartości medycznej o co potwierdzają odpowiednie certyfikaty cech.

Przejdź do strony internetowej operatora

Lipoksynowy jest wszechstronny: zmniejsza apetyt, normalizuje przemianę materii, poprawia krążenie krwi, wzmacnia układ odpornościowy. Masa liści i nie wraca, ponieważ organizm traci wilgoć (jak ma to miejsce w przypadku większości diet) i aktywnie korzysta z własnej tkanki tłuszczowej.

rzeczywistych opinii klientów na temat lipoksyna

Negatywne opinie lekarzy o lipoksyna

cena i gdzie kupić lipoksyna

Kup Lipoksynowy apteka jest niemożliwe, można zamówić tylko na oficjalnej stronie po konsultacji z lekarzem online. Specjalista będzie mówić szczegółowo o leku i dopuszczalnych dawek indywidualnych. – ledwie farmaceuty w aptece będą mogli wchodzić w szczegóły problemu i daje tyle czasu i uwagi

Poza bezpośrednio od producenta, można kupić lek w cenie bonusowej. Na wielu forach opinie wskazują wartości 2980 rubli, ale teraz ma tymczasowy 50% zniżki i Lipoksynowy można jeszcze czas, aby kupić za 1490 rubli.

Ile jest Lipoksynowy w aptekach:

 • Moskwa -. 990 RUB
 • Sankt Petersburg. – 990 RUB
 • Perm – 990 RUB
 • .

 • Omsk. – 990 RUB
 • Ukraina, Kijów -. 399 UAH
 • Odessa -. 399 UAH
 • Białoruś, Mińsk – 23 Bel.rubles
 • Kazachstan -. 5600 tenge

Przejdź do strony internetowej operatora

Analogi

Analogowy Lipoksynowy często nazywany Eco szczupły. Oba suplementy są uważane za naturalne, a nie mają związki chemiczne w kompozycji, chociaż składniki i sposób środki produkcji są bardzo różne.

ECO ograniczone – tabletka musująca, rozpuścić w szklance wody. Zawiera witaminy B-kompleks, jak i wyciągi z alg i guarany.

Ten koktajl jest naprawdę zdolny do nudnego głodu i poprawę wypróżnienia, ale nic więcej.

Te tabletki są zalecane do podjęcia w trakcie posiłku, z jedynym celem, aby pomóc przewodu pokarmowego do radzenia sobie z jedzeniem. Znaczna utrata wagi biorąc tylko te suplementy nie działają. – oni przepisują ściśle w połączeniu z niskokaloryczną dietą

W przeciwieństwie lipoksyna, są oprócz licznych przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Instrukcja obsługi lipoksyna

Instrukcja użycia dołączony do lipoksyna zawiera szczegółowe informacje na temat składu farmaceutycznego i bez przeciwwskazań.

Dlatego Lipoksynowy jest często zalecane przez trenerów fitness. Jedna kapsułka pół godziny przed treningiem pomoże organizmowi zwalczyć nadwagi kilka razy szybciej

Ci, wysiłek fizyczny jest przeciwwskazane oferuje inny sposób stosowania leku do utraty wagi jedna kapsułka trzy razy dziennie na 2 godziny przed posiłkiem lub po posiłku.

Przeciwwskazania

W przeciwieństwie do analogów – zarówno naturalnych jak i syntetycznych. – Lipoksynowy nie ma przeciwwskazań i fakt ten jest sprawdzony w badaniach klinicznych

Dzięki schudnąć nawet tych, którzy są jak zdrowie przeciwwskazane wszelkich ćwiczeń lub niskokalorycznej diety.

Dlatego Lipoksynowy jest popularnym i skutecznym narzędziem do redukcji masy ciała u kobiet po porodzie, laktacji i menopauzy.

W niektórych przypadkach wskazane jest, aby schudnąć z lipoxinol?

Badania kliniczne dowodzą: the Lipoksynowy oczywiście znacznie zmniejsza objętość nadwagi, nawet u pacjentów otyłych. Lek jest skuteczny w dowolnej masie ciała i umiejscowienia tłuszczu. Kapsułki można przyjmować mężczyzn i kobiet w każdym wieku, niezależnie od stylu życia i stałego poziomu aktywności fizycznej.

Lipoksynowy jest jakościowo różna od jego odpowiedniki nie tylko efektywność 100% i nie ma przeciwwskazań.

Regularne stosowanie leku, ma korzystny wpływ na przewód pokarmowy i układ nerwowy, poprawia ogólne przepływu krwi i wzmacnia układ odpornościowy.

Co jest zawarte w kapsułkach leku?

Lipoksynowy jest jakościowo różna od innych suplementów diety dla utraty wagi jest całkowicie naturalny skład. W jednej kapsułce zawiera 5 składników aktywnych:

 • pieprz Cayenne (kapsaicyna) – wspomaga układ pokarmowy do szybkiego trawienia pokarmu, stymuluje metabolizm i normalizuje pracę jelit;
 • biały kora (salicyny) – przyspiesza krążenie krwi i przemianę materii, wzmacnia układ odpornościowy organizmu;
 • gorzka pomarańcza (synefrynę i naringina) – zmniejsza apetyt, co pozwala na niemal o połowę ilość spożywanego pokarmu;
 • kory Johimbina (johimbina) -, gdy we krwi sprzyja aktywności mięśni i zmniejsza próg zmęczenia

.

 1. Kofeina przyczynia się do utraty wagi, zwiększa wytrzymałość fizyczną i tłumienia apetytu.

Po uruchomieniu lek, szybko można zauważyć, że wraz z dodatkowym ciężarem zewnątrz zmęczenie i lenistwo. Pod działaniem środków naturalnych i ekstrakty, korpus będzie zdrowsze i korpus uzyskuje pożądany kształt.

FONT>

Lipoksynowy utraty wagi

Aby zamówić lek, po prostu zostawić swoje dane kontaktowe w poniższym formularzu i wkrótce skontaktuje się z naszym operatorem.

Nie zapomnij podać numeru telefonu, więc byliśmy w stanie dotrzeć do ciebie, i trzeba było zakupić lek ze zniżką!

Uwaga: proszę słuchać Manager, powie ci o najlepszych ofertach

.

Co druga kobieta całe życie zmaga się z ciężarem lub stara się utrzymać go w wygodnym stanie. W toku są nowe-fangled diety, środki folk, z wyczerpującym treningu. Teraz wszystko będzie o wiele łatwiej: na rynku suplementów odchudzających wprowadza nowy suplement diety lipoksyna

opis leku

Lipoksynowy został opracowany przez ekspertów z dziedziny endokrynologii i żywienia, aby ułatwić odchudzanie. Podczas diety najtrudniej pozbyć się uczucia ciągłego głodu, więc często nawrotom, co prowadzi do przeciwnego efektu -. Rekrutacji dodatkowych funtów

Lipoksynowy został opracowany jako narzędzie do zintegrowanych działań na kilku kluczowych kwestiach wieloaspektowy samym czasie. Twórcy zadbali o wygodę stosowania leku. – pojedynczej dawce pakowane w kapsułce żelatynowej, który przyniesie BAD do żądanej narządu w całości, w przeciwieństwie do tabletek

Lipoksynowy nie jest lek, kompozycja zawiera surowce naturalne roślinne.

Podróż do historii

Przed nadejściem wieku, chemicznie syntetyzowane suplementy nasi przodkowie na każdą okazję „zielonej apteki” – zioła, jagody, wywary z kory drzew. Tradycyjne przepisy ze wszystkich kontynentów są sprawdzone i używane do tej pory!

składników leku stymulującego utraty wagi

Część Lipoksynowy zawiera tylko naturalne ekstrakty z substancji roślinnych, obejmuje chemiczne i syntetycznych środków konserwujących.

materiały dla suplementów diety Surowce są rośliny z całego świata, od Europy do Ameryki Południowej, który przyniósł ze sobą małą kapsułkę Lipoksynowy. Każda z tych substancji jest odpowiedzialny za specyficznej części, co ułatwia proces utraty wagi.

Wszystkie wywierają one potężne wsparcie psychiczne i fizyczne podczas diety, eliminując niewygodę od tymczasowych ograniczeń w diecie.

primeenergy componentiality Vegetable apelsinovaja ośrodków nerwowych odpowiedzialnych za uczucie golodomora białym evitability krovoobrascheniya sumie johimbina aktivnostima kirschenallee wymiany processincomingdata apetyt

Korzyści utraty masy ciała u Lipoxinol

Lipoksynowy zapewnia komfortowe wagi, zmniejszenie do zera negatywny stan emocjonalny z ograniczeniami żywności. To emocjonalne niezadowolenie prowadzi do przejadania się i przerwania diety.

Przy stałej przejadanie się, że odcinki żołądka i ją wypełnić, ludzki mózg nie wyłączaj uczucie głodu i zwiększa apetyt. Z tego powodu, w prawie wszystkich produktów odchudzających zawiera celulozę, które pęczniały, wypełnia żołądek i tworzy fałszywe poczucie sytości.

Lipoksynowy podstawą położono na całkowicie nowe podejście, które eliminuje celulozy jako komponent.

W przypadku korzystania z suplementów diety obszarów mózgu odpowiedzialnych za blokiem saturacji, uczucie głodu zniknie.

Biorąc lipoksyna do utraty wagi, można pozbyć się nieprzyjemnych momentów związanych z dietami dostać tylko pozytywne emocje od jedzenia Bud, bo gdy schudnięcia Lipoxinol:

 • Można dostać szybkich rezultatów;
 • Usunięto wagi nie jest zwracane,
 • Przerwane tylko komórki tłuszczowe;
 • Pojawia zdrowie budowania wpływ na cały organizm;
 • ma obawy wystąpienia reakcji alergicznych, BAD, ponieważ nie zawierają składniki syntetyczne
 • Wynik jest gwarantowany niezależnie od stopnia otyłości;
 • stosunek “cena – jakość!” Będzie mile rozkoszą konsumenta ​​li>

Wskazania i przeciwwskazania leku

Biologicznie aktywny dodatek jest zalecany do stosowania dla mężczyzn i kobiet cierpiących na otyłość. Uczynić ją jak małą nadwyżkę 3-5 kg, a z poważnymi stopniami otyłości

Zobacz również:. Dieta warzywna

Preparat może być stosowany do wszystkich grup wiekowych od 20 do 60 lat. Młodzież do 20 lat Suplement nie jest zalecane, ponieważ

rosnącej organizm nie jest jeszcze zakończone procesy hormonalne, a dla osób w wieku powyżej 60 lat szybką utratą masy ciała może prowadzić do wad estetycznych skóry (ugięcia).

Przeciwwskazania do recepcji to:

 • nadciśnienia;
 • częstoskurcz;
 • miażdżyca;
 • bezsenności;
 • ciąża;
 • Alergia składników leku

Z uwagi na możliwość wystąpienia reakcji alergicznych przed zażyciem leku potrzebę skonsultowania się z lekarzem, ponieważ zawiera tyle egzotyczne BAD wyciąg z kory Yohimbe.

Efekt stosowania narzędzi dla utraty wagi

Wyniki z wykorzystaniem lipoksyna narkotyków do utraty wagi nie będzie Cię czeka! Pierwsze zmiany można zaobserwować w ciągu tygodnia. Utrata masy ciała zachodzi stopniowo, lecz z różnym nasileniem w zależności od wskaźnika BMI (wskaźnik masy ciała). Szybsze „go” nadwagą przekraczającą szybkość 15-20 kg nadwyżce 3-5 kg.

Ale głównym efektem kapsułek jest pozytywny stan emocjonalny i dobry nastrój – aktywny dodatek eliminuje ciągłe uczucie głodu

.

Nie zapomnij o „przyjemnych bonusów” Bud. Ogólny wzrost aktywności ciała, wigoru, normalnej pracy wszystkich narządów, zwiększenie odporności. Tak, i problemy z jelit też można zapomnieć!

Jak ubiegać BAD

Aby uzyskać maksymalny efekt z wykorzystania funduszy musi ściśle przylegać do dziennej dawki i schematu. Przed wykonaniem pierwszego kapsułkę trzeba uważnie przestudiować instrukcje i decydować o czasie, który jest powiązany z aktywnymi lub pasywnymi pomocą utraty wagi. kapsuły zmienia się w zależności od stopnia aktywności fizycznej.

i cel odbioru preparatywnie prymatolog masy capalnita bez aktivnosti fizycznych 2 godziny przed podaniem пищи1 skorrektirovat klasy wagowe fitnessa 30 minut przed rozpoczęciem jednostek nauczania 1 stratimirovic skomplikowana sportowców w celu zwiększenia skuteczności trenirovka 30 minut przed rozpoczęciem jednostek dydaktycznych 1 szt

Harmonogram Bud musi być regulowana tak, że strumień substancji czynnych ciało przeprowadza się nie później niż 18:00, inaczej aktywne składniki nośników może powodować zaburzenia snu i nadmiernego pobudzenia układu nerwowego.

Gdzie kupić ceny leku

Strzeż się oszustw, które sprzedają fałszywe lipoksyna niemożliwe do znalezienia w sklepach lub aptekach. Certyfikowany BAD nie zrobi dobrze, nie powiedzie się i może spowodować uszczerbek na zdrowiu.

Lek ten jest wytwarzany przez WhiteCraft Pharmaceuticals, dzięki czemu można go kupić tylko od dostawców, którzy pracują bezpośrednio z producentem.

Nadanie poważne gwarancje bezpieczeństwa i wydajności, a producentem kupuje surowce w krajach wzrostu na całym świecie, umożliwiając wymianę analogów zatem prawo do sprzedaży swoich produktów nie jest dla każdego.

Nasz sklep internetowy posiada licencję do sprzedaży narzędzia i produkty certyfikaty jakości, więc zakup lipoksyna gwarantujemy spektakularne rezultaty już po 2 tygodniach!

Cena lipoksyna na naszej oficjalnej stronie internetowej, 65 rubli za opakowanie (w tym momencie sprężyna 95 procent off!), Przeznaczony do zajęć 14 dni.

Nasza cena jest w pełni spójna jakość Bud, według producenta!

Aby zamówić lek, po prostu zostawić swoje dane kontaktowe w poniższym formularzu i wkrótce skontaktuje się z naszym operatorem.

Opinie klientów

Riboxin: instrukcje użytkowania

pigułki Riboxin poprawia przebieg procesów metabolicznych w mięśniu serca (mięśnia sercowego) i zmniejszenie nasilenia niedotlenienia (niedostatecznego dopływu tlenu do komórek). Są one stosowane w terapii złożonej z różnych patologii układu sercowo-naczyniowego.

kompozycji i wytworzenia emisji

pigułki Riboxin się żółty lub żółto-pomarańczowe zabarwienie, okrągły kształt i powierzchnię wypukłą. Główny składnik aktywny leku jest inozynę, że w jednej tabletki wynosi 200 mg. Obejmuje on również substancje pomocnicze, które obejmują:

 • Celuloza.
 • makrogol.
 • skrobi ziemniaczanej.
 • dwutlenek tytanu.
 • Tlenek żelaza.
 • sacharozy.
 • alkohol winylu.
 • kwas stearynowy.

pigułki Riboxin kontur pakowane w opakowaniach o 10 do 25 sztuk. Kartonowe opakowanie zawiera 2 opakowania komórek kontur z 25 tabletek lub 5 konturu opakowań komórkowych 10 tabletki (w sumie 50 tabletki) oraz instrukcje stosowania leku.

farmakodynamiczne i farmakokinetyczne

Obecnie stosowane tabletki do elementów Riboxinum inozyna jest prekursorem syntezy nukleotydów purynowych, mianowicie guanozyny i adenozyny kwasu trifosfornaya, które są jednym z głównych dostawców energii w komórkach.

On także pomaga normalizować oddychanie komórek i tkanek, polepsza procesy przemiany materii kwasu pirogronowego i ma pozytywny wpływ na niektórych biochemicznych enzymów cyklu Krebsa.

przywrócenie potencjału energetycznego komórek serca, lek ma kilka efektów terapeutycznych obejmujących:

 • metaboliczny wpływ – poprawa wszystkich rodzajów metabolizmu w komórkach
 • .

 • efekt antyarytmiczne. – normalizacja częstości i rytmu uderzeń serca
 • efekt przeciw niedotlenieniu krwi. – w celu zwiększenia odporności mięśnia sercowego na zmniejszenie dopływu tlenu do komórek w warunkach zaburzeniami krążenia (niedokrwienie)
 • Zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego, zwiększa objętość wyrzutową i promuje pełniejsze rozluźnienie włókien mięśniowych podczas rozkurczu.

także inozyny hamuje agregację płytek krwi, co przyczynia się do zapobiegania tworzenia wewnątrznaczyniowych skrzepów i uruchamia proces regeneracji (odzysk) uszkodzonych tkanek.

Po wykonaniu Riboxin pigułki wewnątrz bieżącego składnika jest szybko i niemalże całkowicie absorbowana w krążeniu ogólnoustrojowym. Jest równomiernie rozmieszczona w tkankach metabolizowany w wątrobie z wytworzeniem kwasu glukuronowego. W małych ilościach wydalane przez nerki.

Wskazania do stosowania

główne wskazania medyczne dla tabletek Riboxin jest złożonym leczenie choroby niedokrwiennej serca, charakteryzuje się upośledzeniem przepływu krwi w tym, zawału serca (śmierci części mięśnia sercowego) serca, zaburzenia rytmu serca i częstość akcji serca (arytmia), na zwłaszcza z uwagi na stosowanie leków grup farmakologicznych suplementy nasercowe glikozydy. Lek ten jest również stosowany w leczeniu chorób wątroby, w tym alkoholowe zapalenie wątroby, marskość wątroby, zwyrodnienia tłuszczowego.

Przeciwwskazania

bezwzględne przeciwwskazania medyczne do tabletek Riboxinum są dna, hiperurycemii (metaboliczny zasad purynowych o podwyższonych poziomów kwasu moczowego we krwi i osadzanie się kryształów z jego soli do stawów), zaburzenia zespół trawienia oraz wchłanianie niektórych węglowodany (glukoza, fruktoza), nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Ostrożnie ze preparat jest stosowany w cukrzycy i spadek aktywności funkcjonalnej nerki. Przed zażyciem pigułki Riboxin ważne jest, aby zapewnić brak przeciwwskazań.

Sposób stosowania i dawkowanie

Pigułki Riboxin jest przeznaczony do podawania doustnego dorosłej. Biorąc je po posiłku, nie do żucia i picia odpowiedniej ilości wody.

Zalecana dawka terapeutyczna w ciągu pierwszych dni leczenia wynosi 200 mg 3-4 razy dziennie (600-800 mg), a następnie stopniowo zwiększa się do 2400 mg na dzień (2 tabletki 2-3 razy dziennie). Czas trwania leczenia zależy od kilku tygodni do 3 miesięcy.

patologii wątroby, dawka wynosi 800 mg na dzień (2 tabletki 2 razy dziennie lub 1 tabletka 4 razy dziennie w regularnych odstępach czasu). Przebieg leczenia aż do 3 miesięcy.

Skutki uboczne

W ogóle, tabletki Riboxin dobrze tolerowane. Czasami ich zastosowanie może wywoływać reakcje alergiczne (wysypka na skórze nieprzyjemne, świąd, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy).

Długotrwałe stosowanie leku został zarejestrowany pojedyncze przypadki zwiększenia stężenia kwasu moczowego we krwi i pogorszenie dna.

Pytanie o konieczności odstawienia leku w takich przypadkach lekarz decyduje indywidualnie.

Instrukcje specjalne

Przed zażyciem pigułki Riboxin powinien dokładnie zapoznać się z instrukcją. Istnieje kilka szczególnych zaleceń, których realizacja będzie zmniejszyć prawdopodobieństwo powikłań, efektów ubocznych i do zwiększenia skuteczności terapeutycznej, obejmują one:

 • W trakcie trwania terapii powinien przeprowadzić kontrolę laboratoryjną poziomu kwasu moczowego we krwi.
 • Pacjenci z cukrzycą należy wziąć pod uwagę, że w jednej tabletce Riboxin zawiera 0.00641 XE (jednostki chleb).
 • leku nie ma wpływu na aktywność funkcjonalną w korze mózgowej.
 • Nie zaleca się stosowanie leku w okresie ciąży lub karmienia piersią, ponieważ bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu lub niemowlęcia pozostaje nieznany.
 • środków farmakologicznych grupa środków immunosupresyjnych (cyklosporyna, azatiopryna) zmniejszają skuteczność terapeutyczną leku.

W aptece tabletki sieci Riboxin dozowane na receptę. Nie zaleca się ich niezależną niekontrolowanego stosowania bez odpowiedniej recepty.

Przedawkowanie

Obecnie przypadki przedawkowania tabletek Riboxin nie zostały zainstalowane.

tabletki

Analogi Riboxin

podobną strukturę i działanie terapeutyczne pigułki są suplementy Riboxinum inozynę, Rebootin

Zobacz również:. Denis, 22 lat, pozbył się 16 kg

Warunki przechowywania

Okres ważności tabletek Riboxin wynosi 3 lata od daty ich produkcji. Lek należy przechowywać bez dostępu światła i wilgoci z miejsca, w temperaturze nie przekraczającej 25 ° C, z dala od dzieci.

Riboxin leku normalizacji mięśnia sercowego

choroby serca może wpływać na funkcjonowanie całego ciała, stan zdrowia i żywotności. W szczególności dotyczy to problemów z mięśnia sercowego, które pomogą Ci poradzić sobie Riboxin. Jest to skuteczny, tani lek, który jest używany przez wielu kardiologów i innych lekarzy.

Co jest tak przydatne Riboxinum? Po pierwsze i najważniejsze, lek aktywuje przemianę materii, a wszystkie procesy metaboliczne w mięśniu sercowym.

To poprawia przepływ krwi w naczyniach wieńcowych, przyspiesza regenerację tkanek mięśnia sercowego i normalizuje równowagę energetyczną w czasie niedoboru tlenu.

Riboxin jest przydatna u pacjentów z różnymi chorobami mięśnia sercowego, choroby wieńcowej i zwłaszcza sportowców chcących zwiększyć wytrzymałość i szybciej budować mięśnie.

Skład Riboxin

lek należący do grupy farmakologicznego leków normalizacji metabolizmu mięśnia sercowego i zmniejszenia niedotlenienia tkanek. Jego główną substancją czynną o nazwie inozynę. Jest to biały proszek. W niektórych przypadkach może być inozyny lekko żółtawej, który jest normalny. Substancja ta nie pachnie, gorzki smak i nierozpuszczalny w wodzie.

aktywny składnik Riboxin zaangażowanych w metabolizm glukozy w organizmie i normalizuje przepływ krwi w naczyniach wieńcowych i przywraca tkance niedokrwionej. Zastosowanie tego środka ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie mięśnia sercowego znacznie wzmacniającym metabolizmu.

W jakiej formie jest dostępna

Riboxin się doustnie lub vylivaetsya Wiedeń. W związku z tym, to jest w postaci tabletek lub ampułek.

Riboxinum w tabletkach

mają zaokrąglony kształt wypukły, lekko szorstki w dotyku. Najpopularniejsze tabletki pokryte osłoną którego kolor może różnić się od biało-żółtej do prawie pomarańczowy. Oba kolory są uważane za normalne i nie wskazują, że jakość tabletki są uszkodzone. Ich rdzeń jest biały.

Riboxin jedna tabletka zawiera 200 mg (0,2 g) i 70 mg inozyny dodatkowych substancji. Należą skrobi ziemniaczanej była 54,1 mg, 10 mg sacharozy, kwas stearynowy 2,7 ​​mg i 3,2 mg celuloza.

Ampułki

Riboxin w postaci iniekcji (roztwór 2%) stanowi przezroczystą cieczą, z minimalnym czasem zabarwienia. Skład następujących fiolek: 200 mg inozyny, 10 ml. Dodatkowe składniki obejmują wodę, wodorotlenek sodu i heksametylenotetramina.

Riboxin wtrysku cablecaribe

Zasada działania

struktura cząsteczki substancji czynnej Riboxin podobny do adenozyny kwasu fosforowego, który jest odpowiedzialny za normalizacji oddychania tkanek i prawidłowego przebiegu metabolizmu glukozy, to znaczy komórek energii ciała. Such properties allow Riboxinum to improve the metabolism in tissues.

Under the influence of drugs aktiviziruyutsya pyruvic acid, which breaks down the cells of glucose to carbon dioxide and water.

As a result, the body is provided with enough oxygen.

In situations of extreme stress, excessive physical exertion, in the case of oxygen starvation, disease of the blood vessels and poisoning by toxic substances, the medication becomes vital.

Riboxin: what is it used for

The list of indications for admission of Riboxin is quite extensive and includes the following diseases and disorders:

 • Inflammatory processes in the myocardium;
 • Cardiac ischemia, including angina and problems with coronary circulation and weakened condition after a heart attack;
 • Oncology (in this case Riboxinum prescribed during radiation therapy to reduce the side effect and quickly restore the body after the procedure);
 • The presence of hepatitis, cirrhosis and parenchymatous dystrophy;
 • When the body is poisoned with cardiac glycosides;

Cardiac Eremeev of the stomach and duodenum chickenlike hepaticotomy myocardial

 • While drug and alcoholic lesion of a liver;
 • In the case of congenital or acquired heart defect;
 • If diagnosed with stomach ulcer and duodenum;
 • The primary lesion of the myocardium of different origin;
 • Various abnormalities in the heart rhythm;
 • Pain in the heart, as well as various pathologies and complications due to other medications;
 • In atherosclerotic lesions of coronary arteries;
 • Uroporphyria (failure metabolic biological reactions);
 • Dystrophy of the myocardium infectious or endocrine Genesis.
 • In the case of glaucoma open type (usually used in combination with other drugs);
 • Degenerative changes of the myocardium after stress, illness or hormonal disorders.

Congenital or acquired heart pararosaniline processes in miocardiopatia feeling in Setagaya

To sum up, the Riboxinum often prescribed as the main medication for the treatment of patients with pain and inflammation in the heart, abnormalities and injuries of the myocardium, disorders of the heartbeat.

The medicine strengthens the heart muscles and blood circulation.

Riboxin improves metabolic processes in the heart, greatly accelerates the production of a protein in the muscles and prevents oxygen starvation.

In addition, the drug is often prescribed to athletes with a strong physical exertion to increase endurance.

RIBOXIN

Clinico-pharmacological group

The drug, normalizing myocardial metabolism, reducing tissue hypoxia

Release form, composition and packaging

Tablets, film-coated from light-yellow to yellow-orange, round, biconvex, slightly rough; in cross section are visible two layers: core white or white with a slightly yellowish tint and a shell from light-yellow to yellow-orange.

Auxiliary substances: potato starch 54.1 mg, cellulose 3.2 mg, sucrose 10 mg, stearic acid 2.7 mg.

The composition of the shell: Opadry II yellow (polyvinyl alcohol, titanium dioxide, talc, macrogol 3350 (polyethylene glycol 3350), iron (III) oxide, aluminum lacquer based on quinoline yellow) — 8 mg.

10 PCs. — packaging sells contoured (5) — packs of cardboard.
25 PCs. — packaging sells contoured (2) — packs of cardboard.

Pharmacological action

Inosine belongs to a group of medicines that regulate metabolic processes. The drug is a precursor for the synthesis of purine nucleotides: adenosine triphosphate and guanosine triphosphate.

Has antihypoxia, metabolic and antiarrhythmic effect. Increases the energy balance of the myocardium, improves coronary circulation, prevents the effects of intraoperative ischemia of the kidneys. Directly involved in glucose metabolism and helps to activate metabolism in conditions of hypoxia and in the absence of adenosine triphosphate.

Activates the metabolism of pyruvic acid to ensure the normal process of tissue respiration, and promotes activation of ContentElement. Stimulates the synthesis of nucleotides, increases the activity of some enzymes of the Krebs cycle.

Reduces platelet aggregation, activates tissue regeneration (especially of the myocardium and of the mucous membrane of the gastrointestinal tract.

Pharmacokinetics

Well absorbed in the gastrointestinal tract. It is metabolized in the liver to form glucuronic acid and its subsequent oxidation. In small amounts excreted by the kidneys.

Testimony

Assign an adult in the complex therapy of ischemic heart disease, post myocardial infarction, cardiac arrhythmias due to cardiac glycosides.

Prescribed for hepatitis, cirrhosis, fatty liver caused by alcohol or drugs and urokoproporfirii.

Przeciwwskazania

Hypersensitivity to the drug, gout, hyperuricemia. Fructose intolerance and malabsorption syndrome glucose/galactose or a deficit sucrase/isomaltase.

With caution. Renal failure, diabetes.

Dosage

Assign an adult inside, before meals.

The daily dose when administered at 0.6-2.4 g. In the first days of treatment the daily dose is 0.6-0.8 g (200 mg 3-4 times a day). In the case of good endurance dose increase (2-3 days) to 1.2 g (0.4 g 3 times a day), if necessary — up to 2.4 g per day.

Course duration — from 4 weeks to 1.5-3 months.

When urokoproporfirii daily dose is 0.8 g (200 mg 4 times a day). The drug is taken daily for 1-3 months.

Possible allergic reaction as hives, itching, redness of the skin (requires removal of the drug). Rarely in the treatment of drug increases the concentration of uric acid in the blood and worsening of gout (with prolonged use).

Drug interactions

Immunosuppressants (azathioprine, antilimfolin, cyclosporine, timodepressin, etc.), while the application reduce the effectiveness of Riboxin.

Special instructions

During the period of drug treatment Riboksin should monitor the concentration of uric acid in the blood and urine.

Information for diabetics: 1 tablet of the drug is 0.00641 bread unit.

Does not affect the ability to drive vehicles and management mechanisms that require high concentration.

Pregnancy and lactation

The safety of the drug Riboksin during pregnancy and lactation has not been established. The use of the drug Riboksin is contraindicated during pregnancy. At the time of drug treatment Riboxin should stop breastfeeding.

If impaired renal function

With caution: in renal failure.

Conditions of supply of pharmacies

A drug dispensed by prescription.

Iwona Urbańska

55 lat Iwona Urbańska pracuje jakoOpiekun Medyczny:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu dało wiele inspiracji Lublin

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...

1 Comment

Comments are closed.