Golden Caviar Mask - opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz
Zdrowie

Golden Caviar Mask – opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz

Silan Guard to jednoskładnikowy płynny szkło z japońskiej firmy Willson, został zaprojektowany do ochrony karoserii przed zabrudzeniami, zadrapaniami i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Opinie klientów o straży Silan jest podzielona: niektórzy właściciele samochodów pisać o zaletach pieniędzy ponad analogów, inni twierdzą, że rozwód nie różni się od konwencjonalnych szamponów

.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Aby dowiedzieć się prawdy o ciecz szklanej Wilson postanowił kupić produkt od autoryzowanego dealera i dokonać przeglądu narzędzi z instrukcjami, zdjęć i ceny.

Co to znaczy: skład i opis towarów Silan Straż

Według producenta Willson Silan Osłona do pojazdów obejmuje innowacyjne składniki takie jak krzemionka, Nanook i silikonowe polimery,

które po zastosowaniu tworzy powłokę ochronną samochodowego ze skutkiem wodoodpornego. Kompozycja do rozpylania jest odpowiednie do ciemnych i jasnych samochodów. Reakcja chemiczna nie ponosi negatywny wpływ na transport farby i części ciała.

Silane Guard komplet ciekłego szkła z Japonii następujący:

 • butelki do pakowania;
 • gąbka;
 • serwetki
 • Specjalne rękawice ochronne;
 • Instrukcja obsługi w Europen;

Jeśli po zamówieniu, pakiet przybył do Ciebie z innego zestawu, może Masz produkty nieoryginalne. Więc nie polecam do zakupu produktu na Aliexpress lub innego chińskiego sklepu. Kupiłem od oficjalnego producenta sprayu.

Jak stosować Silan Straż

Zastosowanie tego rozwiązania jest to możliwe tylko w dobrze wentylowanych jak i na zewnątrz (pierwszy preferowany wariant). Podczas pracy należy uważać, aby nie narazić silonovoy ochronę skóry i błon śluzowych, zwłaszcza.

Technologia nakładania Silan straży nowego samochodu:

 1. dokładnie przemyć karoserii (korzystnie za pomocą silnika)
 2. Możliwość urządzenie do wysuszenia i miejsca stosowania ciekłego szkła z odtłuszczania
 3. zwilżyć gąbkę dołączonego do zestawu, skoncentrować i na przemian stosować ochronę Silnowo na dach, drzwi, kaptur, tułowia i innych części pojazdu;
 4. Dobrze repairauto osłoną ciała z serwetką z pakietu;
 5. Po zabiegu, należy unikać mycia samochodów i bezpośrednie działanie światła słonecznego w ciągu 8 godzin.

samochody używane sposobu stosowania Guard silan różni się w dodatkowej polerowania przy wytwarzaniu lakierów i usuwania rdzy przed nałożeniem wodoodporny. Jeśli Twój samochód został już odmalowane przed przetworzeniem lepiej jest sprawdzić lakier na temat wpływu składników znaczy.

Silane Guard Jedna butelka wosku łatwo trwa 3-4 samochodów manipulacji. Producent zaleca stosowanie mieszaniny kilku warstw – to stworzy dodatkową powłokę polimerową, która chroni przed zadrapaniami (na przykład z gałęzi drzew i krzewów)

.

Oszustwo czy nie: eksperckie opinie o

produkcie

Studia opinie kupujących spotkał kilka negatywnych opinii o Silane Gwardii: nie pracuje, nie wysusza, nie błyszczące i inne komentarze. Moje doświadczenia z tej opieki samochód produktów były pozytywne.

Praca w ASO był w stanie wykonać test porównawczy płyn nową i dawną w korzystaniu z samochodów.

Jak widać, po efekt leczenia pojawia połysk lustra. Prawdziwą zaletą przed i po użyciu polerowanie obserwowano przez ponad 2 tygodnie (w chwili pisania). I nie ograniczają odczytanie opinii online i postanowił zwrócić się do ekspertów od stu.

Andrzej Elenin, mechaniczny w STO

Wnioski Andrew: Silan Guard – oszustwa i oszustwa. Ale chciałbym zwrócić waszą uwagę jego i ważnych niuansów, z powodu których efektywność wykorzystania Silan był poniżej oczekiwań:

 • W pierwszym przypadku klient przyniósł już drukowane środki opakowaniowe. Tj powiedzieć ze 100% pewnością oryginału lub fałszywe;
 • Drugi raz Andrew kupił ciekłego szkła na chińskiej stronie w niskiej cenie. Jak powiedziałem na początku tego artykułu, przy zamawianiu sprayu nie jest oficjalnym dystrybutorem, istnieje ryzyko, aby rzucić pieniądze na wiatr;
 • Specjalista nie odtłuszczona lakieru, a to jest jeden z warunków pozytywny

Ile jest Silan Straż

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Kiedy kupiłam, na oficjalnej stronie internetowej cena była …. Teraz nie jest działanie, a cena oryginalnego Silane Guarde wykonane w Japonii:

 • Europa – 1990 …;
 • Ukraina – 890 UAH;
 • .

 • Europa – 39-49 €
 • Inne kraje trzeba sprawdzić u operatora.

Nie duże pieniądze, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt,

że jedna aplikacja ciekłego szkła będzie trwać co najmniej 22 dni, a jeden słoik trwa 3-4 razy hojnym polerowania. Razem dla … otrzyma sześć miesięcy zasięg w atrakcyjnej cenie. Okres ważności do 5 lat. Oczywiście lepiej jest brać od producenta niż za grosz od kogoś, nie jest jasne.

Grzegorz Borkowski

58 lat Grzegorz Borkowski znajomość wykonywanego zawoduInstruktor Terapii Uzależnień:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Uniwersytet Medyczny w Lublinie Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Łódź

Odkryj mój świat

You may also like...