Bust Pro Żel do powiększania piersi - negatywne komentarze, opinie, ceny, Oficjalna strona
Zdrowie i Ty

Bust Pro Żel do powiększania piersi – negatywne komentarze, opinie, ceny, Oficjalna strona

Żel do piersi rozszerzenia Bust Pro: kolejny rozwód lub nie jako żelu Bust Pro obietnice zwiększenia piersi Fitoestrogeny:? Są one bezpieczne i jak effectivenessalso prawdziwe piersi metody powiększania Podsumowanie?

Żel do piersi rozszerzenia Bust Pro: kolejny rozwód lub nie

?

Kiedy ludzie kompleks o wielkości ich szeregowcy, kobiety są często skomplikowane o wielkości biustu. Jest to zrozumiałe, ponieważ wszędzie spojrzeć, wszędzie uważane dużym biustem. Przez „wszędzie”, oczywiście, rozumiemy mediów.

W związku z tym, jeżeli liczba spamu 1 – oznacza to zwiększenie człon, logiczne jest, aby i pięknej połowy ludzkości, oferując proste i tanie metody powiększania piersi. Najważniejszą

rzeczą jest to, aby to wszystko proste i

niedrogie. Kupiłam krem, plamy piersi, a oni dorastali.

put psychologicznie akceptowalną cenę, która w ogóle nie jest szkoda i sprzedawać placebo że dziewczęta kupiony na przypadek i nie żałować utraconych pieniędzy. Po tym wszystkim, Internet będzie dużo opinii, że ten krem ​​ żel metoda działa.

Nawet niektóre ze zdjęć, i jest rozczarowany zakupem dziewczyna pomyśli, że coś nie działa i po prostu uciec. Ale co, jeśli te kremy naprawdę istnieje i działa? wygląd Chodźmy na powiększenie piersi żel Bust Pro i badania jego skuteczności.

Jak żelu Bust Pro obiecuje zwiększyć piersi?

W ogóle, żadne badania fantazyjne, nie mądry rozumowanie tutaj. Jednak po tym, jak zwabił żel do powiększania piersi, będziemy wiedzieć, że nie tylko rozmazany, ale również do wykonywania ćwiczeń fizycznych. Jak dobrze, ale mógłby dopomóc, jak mówią.

W skład żelu jest nigdzie nie można znaleźć, tylko wspomnieć, że jest rzeczą naturalną i nie wpływa na układ hormonalny. Ale zawiera fitoestrogeny, które są dość może mieć wpływ na układ hormonalny. Ogólnie rzecz biorąc, na stronie sprzedaży tego żelu wiele logicznych absurdów.

powiedzieć to samo, tylko różne słowa.

okrągły kształt piersi i dać zaokrąglony kształt – to samo. Nie rozumiem, jak jakiś rodzaj żelu może sprawić piersi bardziej okrągłe, jeśli dziewczęta tworzą, powiedzmy, melon. Brzmi jak nonsens.

Fitoestrogeny: w jaki sposób są one bezpieczne i skuteczne

Ale rzućmy okiem bardziej szczegółowe, dzięki którym, według sprzedawców, żel należy zwiększyć rozmiar swoich

piersi nawet o 1-2 rozmiary.

Tak, fitoestrogeny są hormony pochodzenia roślinnego, a dokładniej związki, które są bardzo podobne w strukturze do hormonów, ale to nie o to chodzi. Chodzi o to, że mogą one powodować działania estrogenów i anty-estrogen. Co to znaczy?

Estrogeny wpływać na wzrost i tworzenie ciała kobiety i tworzenie cech płciowych żeńskich, piersi, w szczególności. Ale fakt, że wpływ ten jest szczególnie ważne na etapie wzrostu organizmu w dzieciństwie, młodości, etc., i utworzyły już dorosłej kobiety, podwyższony poziom estrogenu głównie wpływa na wydzielanie śluzu pochwowego i wydzielanie z feromonami .

Więc innymi słowy, skrzynia tutaj nie biorące w ogóle. Tzn wydaje się możliwe, że coś do nacierania dziewcząt nastolatków, prawda? Nie

zapomnieliśmy o tym, że fitoestrogeny nadal mogą mieć efekt odwrotny – antyestrogenową. To znaczy. wszystkie powyższe jedynie całkowicie przeciwne. Czyli jakieś piersi nastolatek wzrośnie bardziej intensywne, a niektórzy odwrotnie rosnąć ustanie. Oto loterii jest 50. 50

Czy istnieją metody powiększania piersi prawdziwe?

W Internecie można znaleźć wiele miejsc obiecujących zwiększyć rozmiar biustu w domu i „bez operacji”. Zobaczmy, jakie są metody i dlaczego prawie wszystkie z nich będą bezużyteczne.

  • kremy / balsamy / maści / żele na powiększenie piersi
  • specjalny masaż
  • ćwiczenia na ujędrnienie i powiększenie piersi
  • diety i jeść pokarmy specjalne
  • terapia hormonalna
  • chirurgia plastyczna

O śmietaną i żeli, wszystko zrozumiałe, wszystkie są oparte na części fitoestrogenów, która jest wyżej. Mogę tylko dodać, że hormon pochodzenia roślinnego nie będzie oczyścić ciało. Może być przez jedzenie niektóre pokarmy bogate w fitoestrogeny, tylko małe ilości i metabolizowany, ale te dodatki należy wcierać w skórę. A skóra ma swoją własną barierę ochronną tak, że ekstrakty lecznicze prostu nie trafi w cel.

P>

piersi sama nie ma mięśnie w ogóle. Piersi składa się głównie z warstwy tłuszczu, oddziela tkanki gruczołowej i łącznej. Pod piersią jest piersiowego większego mięśni. W rzeczywistości, wszystkie ćwiczenia mogą wzmacniać i zwiększać go. Efekt jędrnym biustem będzie działać tylko na małe piersi, inaczej piersi będą SAG pod własnym ciężarem, tak.

Kształt, rozmiar i ilość gruczołów zależą dziedziczenia. Tak, że hormony robienie nie tylko nie przyniesie pożądanego rezultatu, ale może również spowodować nieprzewidywalne skutki. Jeśli kobieta nie ma problemów o charakterze seksualnym, a hormony ona jest w porządku, „extra” hormony z zewnątrz stosować niebezpieczne.

O masażu nic nie mówią wcale. Jak pobudzanie krążenia krwi przyczynia się do zwiększenia tkanki tłuszczowej? Max skóra będzie bardziej jędrna i elastyczna.

Istnieją mity względne kapusty i niektóre rośliny strączkowe, rzekomo, ich stosowanie pomoże rozwijać większe piersi. Na których jest oparta, nie jest jasne, brak badań i dowodów nie ma. Ale to gdzie prawdziwy związek jest waga kobiety. Im więcej masy, tym większa jest gruczoł sutkowy. Jeśli dziewczyna jest chuda, a klatka piersiowa jest również spłaszczone.

Tak więc, wydaje się, że popularne metody, aby powiększyć piersi jest niemożliwe. Metody chirurgiczne poprawić kształt i wielkość piersi może być istnieją metody, takie

jak lipotransfer (przeszczep własnej tkanki tłuszczowej), powiększenie piersi z wypełniaczami (wstrzykiwań), chirurgii plastycznej (implanty), ale wszystkie mają swoje zalety i wady.

Streszczenie Bust Pro

Jeśli Haven nesformirovannost lady-nastolatek, który obawia się, że większe piersi nie rosną, to hipotetycznie tarcie fitoestrogeny w klatce piersiowej może pomóc w rozwoju piersi. Prawdą jest również, teoretycznie, żel może dać efekt przeciwny. Chcesz podjąć to ryzyko, czy nie jest do ciebie.

Ale jeśli jesteś dorosła kobieta w pełni uformowane, a następnie ten żel pozwala zabić trochę czasu wycierania go w klatkę piersiową, nic więcej. W każdym razie o wiele bardziej prawdopodobne, że Le żel Gorset nie da żadnego efektu, ponieważ wchłanianie estrogenów przez skórę w ten sposób będzie tak mała, że ​​nie ma efektu nie da w ogóle.

Genowefa Lis

51 lat Genowefa Lis pracuje jakoFizjoterapeuta:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Gdańsk

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...